Türkiyenin yerli ambalaj üreticisi

Çardak Ambalaj, 15 yıldır sektördeki güvenilir partneriniz

Oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir şekilde büyüyen işletmemiz şuan Çayırova-Gebze-Kocaeli bölgesinde 5000 m2 kapalı, 2.000 m2 açık olmak üzere toplam 7.000 m2 alanda, müşteri taleplerine uygun her ölçü, model ve kalitede, B dalga, C dalga, E dalga ve BC + BE dalga oluklu mukavva koli üretimi yapmaktadır .

Şirketimiz müşteri memnuniyetinin sağlanması ve şirketin sağlıklı ilerleyebilmesi için düzenli olarak kendi sektöründe son yenilikleri düzenli olarak takip etmektedir. Bu kapsamda makine parkurumuz son teknolojilerin kullanıldığı, emek-yoğun çalışmalardan ziyade otomasyona dayalı bir sistemden oluşmaktadır. Şuan kurulu mevcut üretim kapasitemiz 750 ton/aydır. Bu kapasitemizi ihtiyaç durumuna göre arttırılabilecek seviyedeyiz.

Şirketimizin ana felsefelerinden birisi de doğru insana doğru yatırımı yapmaktır. İnsan kaynağının niteliği, gelişimi ve performansı takım oyununda hem müşteri hem de tedarikçi açısından son derece önemlidir. Çok iyi biliyoruz ki doğru ürün ve memnun müşteri sadece iyi kurgulanmış ve doğru araçlarla donatılmış (ofis, yazılım vb)  organizasyonlar tarafından sağlanmaktadır.

Şirketimizde düzenli eğitim programları takip edilmektedir. Eğitimlerin enkinlikleri mutlaka ölçülmektedir. Bilinçli ve yetişmiş insan kaynağı hem kendisine, hem şirketine hem de ülkesine faydalı olacaktır. Bütün personelimiz bu bilinç ile çalışmaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli üretim, hızlı teslimat, kesin çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, son teknoloji ile en iyi ürünleri kullanarak müşterilerimize “uygun maliyetli” ve çevre dostu ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyacını anlamak, problemlerini çözerken kendilerine tasarruf ettirmek, bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek ve sektöründe lider firması olmaktır.

Kalite Politikamız

Kaliteyi bir sistem yaklaşımı olarak prensip edinmiş olan firmamız bütün proseslerinde (yönetim dahil) müşteri istek ve beklentilerini temel girdi olarak benimsemiş olup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek ve sürekliliğini sağlayabilmek için gerekli kalite planlarını oluşturmuştur.