Çardak Ambalaj Kalitesiyle

Kesimli Kutular

Karton Köşe Koruyucu
Genelde mobilya, beyaz eşya ve teknolojik vb. köşelere sahip hassas kırılabilir ürünler için oluklu mukavvadan özel kesim yapılarak üretilen karton köşe koruyucular ambalajlamada birçok sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır.
Tarım ve Çiçek Kutusu
Tarım sektöründe faaliyet gösteren çiçek ve fide üreticilerin üretmiş oldukları bitkileri ağaç fidelerini sevk etmesini sağlayan oluklu mukavvadan üretilmiş baskılı hava delikleri açılmış karton koli ve karton kasa diye de adlandırılan bu ürün Monart Ambalaj’da uygun fiyat yüksek kalite ile sunabileceği bir ürün çeşididir.
Hediye Kutusu
Özel günlerde bizim için özel olan sevdiklerimize aldığımız hediyeleri muhafaza etmek için ve günün anlamına özel olan baskılarla da desteklenen özel kutular çeşididir.
Kitap Kutusu
Kitap kutularını yanlarına açılan el geçme veya üstten yapılan el tutma bölümleri ile taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

Kitap kutularını veya kolilerini ev taşıma hizmeti veren nakliye firmaları yoğun bir şekilde kullanmaktadırlar.

Ofset ve klişe baskı tekniği uygulanabilmektedir.

Vida - Dübel - Çivi Kutusu
Metal, plastik, sac, demir, vida, dübel üreten firmaların çoklu adetleri sevk etmesini sağlayan alttan kilitli kapaklı flekso veya ofset baskılı mikro mikro dopel malzeme kullanılarak üretilir.
Far Kutusu
En ufak kazada kırılan farların üreticisi olan firmalar için ürettiğimiz far kutularımız, sinyal kutularınız baskılı ve baskısız olarak ürün gamımızda bulunmaktadır.
İplik Bobin Seperatörü
İplik üreticilerinin üretmiş olduğu bobinleri sevk etmek için palet üzerine dizmeden önce ve dizerken bobinlerin arasına koymuş olduğu gramajı yüksek delikli seperatöre verilen isimdir.
İplik Kutusu
Tekstil sektörünü iplik üreten firmalarında kullanılan iplik kutuları iplik bobinlerin içerisine konulup sevk edilmesini sağlar.

Dikiş ipliği kutusu polyester dikiş ipliği kutusu, iplik kutusu gibi isimlendirilen bu ürün genelde alttan kilitli kesimli kutudur.

Ayakkabı Kutusu
Ayakkabı firmalarının tercih etmiş olduğu ayakkabı kutusu üzerindeki baskı ve bilgi detayları ile perakende müşterisini ilgisini çeken bir üründür.

Ofset baskı yapılarak görselliği arttırılan ayakkabı kutuları ürünün fabrikadan mağazaya kadar sevkiyat sırasında sağlam bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Mağazalarda perakende müşterinin ilgisini çeken ayakkabı kutuları oluklu mukavva mikro sıvama selefon ve baskı makinelerine geçerek kutu haline dönüşmektedir.

Endüstriyel Kutu
Endüstriyel üretim yapan firmaların ürünlerini muhafaza etme ve sevk etmek için kullandıkları oluklu mukavvadan üretilen ürünlere verilen genel isimdir.

Firmanın istekleri doğrultusunda ölçülendirilir ve kullanacağı ürüne göre kalitesi belirlenir. Baskı yapılabilirliği sayesinde firmanızın reklamını yapmaya yardımcı olur.

e-Ticaret Kutusu
E ticaret ve internet ortamında satılan ürünlerin alıcıya sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlayan e ticaret kutu ve kolileri oluklu mukavvadan üretilmektedir.
Çanta Tipi Kutu
El tutmalı koli veya el tutmalı kutu olarak da isimlendirilen bu kutular mikro, mikro dopel kalitelerden üretilen alttaki kilit sistemi birbirine geçmeli olan Amerikan kilit modeli üst tarafı kapak kısmının geniş taraflarına el geçme bölümleri açılarak ve sonlarında kapakların birbirine geçirilmesiyle çanta şeklini alan koli çeşididir.
Kilitli Kutu
Kilitli kutular alt kapak kısmında özel bir kilit sistemiyle zahmetsizce kapatılabilir özelliği ile bant kullanmadan içerisinde ürün konulabilen kutu çeşididir.
Tava Tipi Kutu
Genelde kozmetik sektöründe, ilaç sektöründe, gazlı içecek sektöründe, su sektöründe kullanılan kilitli tavalar ürünün görselliğini kaybetmeyerek 12’li 24’lü 48’li gibi adetlerdeki ürünleri sevk etmeye yarayan bir üründür.
Pencereli Kutu
Oluklu mukavva, mikro, dopel, mikro dopel malzemeden genelde ofset baskılı olarak üretilen üst veya yan kısımlarında pencere şeklinde açık kesimler yapılarak içerisindeki ürünü dışarıdan görülmesini sağlayan kutu çeşididir.
Seperatörlü Kutu
Ürünlerin kutu içerisinde birbiriyle temasını engellemek amacıyla yarık açılmış oluklu mukavvalardır.

Müşterinin ürünü doğrultusunda özel olarak da yapılan seperatörlü kutular mikro, mikro dopel malzemeden üretilmektedir.